Networking rozwiązaniem dla Twojego przedsiębiorstwa?

Prowadzisz swoje przedsiębiorstwo od niedawna i wciąż czekasz na widoczne efekty, a może jesteś biznesmenem od dobrych kilkunastu lat i myślisz, że osiągnąłeś już szczyt swoich możliwości? Zmagasz się w swojej firmie z problemami? Narzekasz na brak klientów? Jeśli Twoja odpowiedź na te pytania brzmi TAK, to z pewnością nadszedł czas, by zrobić krok do przodu i spróbować czegoś nowego.

Słyszałeś o networkingu?

Networking łączy ludzi biznesu i daje szansę na rozwój ich przedsiębiorstw na wielu płaszczyznach. Poprzez bezpośredni kontakt z osobami z różnorodnych branż i Ty jesteś w stanie zbudować wartościowe i długotrwałe relacje, a co za tym idzie osiągnąć swój osobisty sukces. Obopólne rekomendowanie produktów i usług przez uczestników networkingu to niewątpliwie jedna z ważniejszych korzyści, którą dzięki niemu zyskujesz. To jednak nie wszystko. Istotą networkingu jest wzajemna, szeroko pojęta pomoc. Spotykasz tutaj ludzi, z którymi możesz wymienić się swoimi poglądami, doświadczeniami, a także poradzić się na dany temat. To bardzo przydatne, ponieważ w momencie, w którym zmagasz się z problemami, możesz liczyć na osoby z zewnątrz, które być może były już w określonej sytuacji i sprawią, że zwrócisz uwagę na dotąd niewidoczne aspekty.

Jak zacząć przygodę z networkingiem?

Spotkania networkingowe organizowane przez organizację WFS odbywają się w 12 miastach Polski i przybierają różnoraką formę – śniadań, kolacji, konferencji i innych eventów biznesowych. Jeśli idea wzajemnej pomocy jest Ci bliska, to zatem miejsce dobre także dla Ciebie. Aby wziąć udział w organizowanym wydarzeniu, należy wejść na stronę internetową klubu networkingowego www.wfspolska.pl i dokonać na nie rejestracji. Przed spotkaniem, aby uniknąć niepotrzebnego stresu, warto jest się odpowiednio przygotować. Krótka prezentacja na temat swojego biznesu, pozytywne nastawienie i otwartość to dobry networkingowy start!

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.