Beton czy anhydryt – wylewka anhydrytowa

Rok 2019 w branży budowlanej wydaję się być przede wszystkim skupiony wokół wylewki anhydrytowej.  Jest to nowoczesny produkt, który zyskał niezwykle ogromną popularność wśród konsumentów w ciągu ostatnich dwóch lat. Opinie zadowolonych klientów mówią jasno – jest to rozwiązanie, na które warto postawić planując swój nowy dom czy budynek biurowy. Ilość zalet jest ogromna, ale zamiast skupiać się tylko na nich, postanowiliśmy porównać je do zdecydowanie bardziej tradycyjnego materiału – betonu.

PRZEWODNICTWO CIEPLNE ZDECYDOWANYM WYRÓŻNIKIEM WYLEWKA ANHYDRYTOWA ŁÓDZKIE

Dlaczego właśnie tę cechę postanowiliśmy szczególnie wyróżnić? Grubość jastrychu nad rurkami grzewczymi może być zredukowana do 30 mm, dzięki czemu całość będzie się szybciej nagrzewać i lepiej trzymać temperaturę. Warto też wspomnieć, że wylewka anhydrytowa nie wymaga zbrojenia, a chodzić po niej można już po dwóch dniach wysychania. Wygodne oraz bardzo skuteczne.

Jeśli masz wątpliwości dotyczące tego materiału, skontaktuj się z fachowcami – firmą Tempo SPJ. Od wielu lat wykonują wylewka anhydrytowa, nawet w czasach kiedy nie należały one do najpopularniejszych.

Zadzwoń:
+48 509 293 183
Zobacz stronę:
https://www.tempo-spj.pl/

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *