Łódź na mapie networkingu WFS Polska

Województwo łódzkie to jedno z miejsc, w którym klub networkingowy WFS systematycznie organizuje swoje wydarzenia. Śniadania oraz kolacje biznesowe odbywają się w Bełchatowie, Radomsku i Łodzi, zrzeszając przedsiębiorców z różnorodnych branż. Czego możesz się spodziewać biorąc pierwszy raz udział w takim spotkaniu? Przede wszystkim ludzi z podobną energią do Ciebie, ceniących sobie możliwość współpracy oraz rozwoju.

Co zrobić, aby zostać klubowiczem WFS?

Będąc na wybranym spotkaniu, poznasz wiele nowych osób, w tym także dyrektora regionalnego klubu, który pokrótce przedstawi, czym dokładnie jest organizacja WFS i jakie są jej główne cele. Jeśli zainteresuje Cię to na tyle, byś chciał zostać jednym z Partnerów klubu, porozmawiaj o tym z danym dyrektorem. Musisz wiedzieć, iż każda z firm, która chce dołączyć do grona WFS jest poddawana analizie, ponieważ dostępność miejsc dla określonej branży jest ściśle ograniczona.

Jestem klubowiczem WFS, co dalej?

Po pozytywnym przejściu weryfikacji następuje oficjalne dołączenie do grona klubowiczów, które wiąże się z szeregiem przywilejów. Jak z nich skorzystać? Przede wszystkim czynnie uczestnicz w spotkaniach organizowane przez WFS. Stanowią one szansę na zawiązywanie coraz to nowych znajomości biznesowych, a te z kolei mogą procentować udanymi i długotrwałymi współpracami.

Jeśli jesteś z Łodzi i to właśnie tutaj planujesz zacząć swoją przygodę z networkingiem, postaw na networking Łódź wspólnie z WFS. Może w przyszłości i Ty aspirował będziesz do tego, aby zostać dyrektorem regionalnym i pomagać swoim klubowiczom?

Lascia un commento

Il tuo indirizzo email non sarà pubblicato. I campi obbligatori sono contrassegnati *