Wylewka anhydrytowa – prosto, szybko i funkcjonalnie

Wylewka podłogowa dalej kojarzy się z cementem, zbrojeniem i topornością. Jak się okazuje, w znacznej części jest to podejście już nieaktualne. Współczesny rynek oferuje bowiem rozwiązania, które okazują się być dużo bardziej funkcjonalne niż tradycyjne produkty. W zakresie wylewek, z pewnością takim rozwiązaniem jest anhydryt – co warto o nim wiedzieć?

 

Wylewka na bazie siarczanu wapnia – czemu staje się tak popularna?

 

Trzeba powiedzieć, że jest to nowoczesne rozwiązanie, dzięki któremu możecie uniknąć wielu problemów. Za anhydrytem przemawia chociażby fakt samopoziomowania, dzięki czemu oszczędzacie na czasie pracy. Duże znaczenie ma też fakt, że jako cieńsza, wylewka anhydrytowa nie potrzebuje dodatkowego wzmacniania zbrojeniem. Nadaje się idealnie również do posadzek z ogrzewaniem podłogowym – głównie z racji na dobre przewodnictwo cieplne.

 

A co z wadami? Nie ma ich zbyt wiele, można powiedzieć w zasadzie o jednej. Wylewka samopoziomująca źle reaguje na wilgoć i kontakt z wodą, dlatego nie można stosować jej w pomieszczeniach narażonych na namoknięcie. Oczywiście są wyjątki, nic nie stoi na przeszkodzie, by produkt wykorzystać np. w łazience domowej, niezbędne będzie co prawda dodatkowe uszczelnienie.

 

Gdzie szukać specjalistów?

 

Przede wszystkim w internecie. Po wpisaniu w wyszukiwarkę hasła wylewki anhydrytowe Łódź, znajdziecie wiele ofert, wraz z opiniami i komentarzami – na pewno wybierzecie więc usługodawcę, który przypadnie Wam do gustu.

 


 

Zadzwoń:
+48 509 293 183
Zobacz stronę:
https://www.tempo-spj.pl/

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *