Jak zarobić w wolnym czasie?

Propozycja dla osób aktywnych

Jeśli szukasz formy dorobienia sobie do budżetu a lubisz sport i ćwiczenie na siłowni to jest to opcja w sam raz dla Ciebie. Zamiast przychodzić na siłownie i kupować usługi trener personalnego sam zostań trenerem! W ten sposób zaoszczędzisz pieniądze, nawet zarobisz prowadząc swoich podopiecznych. Nie musisz podpisywać kontraktów z siłownią, możesz przychodzić na siłownie na której ćwiczysz i prowadzić na niej swojego klienta.

Jak zostać trenerem?

To nic trudnego! Po pierwsze warto mieć jakieś doświadczenie na siłowni i wiedzieć gdzie co i jak. Następnie trzeba zapisać się na kurs trenera personalnego i odbyć szkolenie. Kurs jest prowadzony przez specjalistów a wykładany zakres wiedzy bardzo szeroki. Nauka ta pozwoli Ci na zdobycie klientów, sporządzenie im planów treningowych, ustalenia diet i zaproponowanie konkretnej wiedzy merytorycznej, której nauczysz się na kursie.

Szkolenie składa się nie tylko z zajęć teoretycznych lecz również z zajęć praktycznych. Pozwoli Ci to na zdobycie doświadczenia i próby swoich sił jako trener personalny. Cały kurs trwa 63 godziny więc podczas tego czasu przekazywany jest ogrom specjalistycznej wiedzy, która będzie pomocna podczas wykonywania zawodu. Jeśli nie masz czasu aby poświęcić  7 dni po rząd to możesz skorzystać z kursu w formie weekendowej.

Po zakończeniu kursu otrzymasz certyfikat potwierdzający odbycie szkolenia, który pozwoli Ci na rozpoczęcie działań na ryku trenerów personalnych. To ile zarobisz będzie zależało od Ciebie i od tego ilu klientów będziesz prowadził. Z czasem podczas, którego będziesz zdobywać doświadczenie będziesz mógł zwiększać stawki i cieszyć się lepszymi klientami. Nie czekaj i zapisz się na kurs już dziś.

Zadzwoń:
+71 7127712

Zobacz stronę:
https://www.ams.edu.pl/kursy/
kurs trenera personalnego

Dojazd:

Lascia un commento

Il tuo indirizzo email non sarà pubblicato. I campi obbligatori sono contrassegnati *