Chcesz zostać milionerem? Przekonaj się, jak może Ci w tym pomóc spotkanie z Michałem Kołtysiem

Zdobycie naprawdę dużych pieniędzy,  jest jednym z największych marzeń wielu osób. To cel, do którego dąży niemal każdy, jednak by odnieść prawdziwy sukces, trzeba podjąć odpowiednie kroki. Należy zacząć od  rozszerzenia swojej wiedzy i otworzenia biznesu,  który prowadzi Cię do zwycięstwa. Nie jest to prosta droga, dlatego warto przekonać się, na co powinniśmy uważać. O tym właśnie opowiada trener motywacyjny Michał Kołtyś,  który prowadzi zajęcia z cyklu “Zostań milionerem” lub „Zasady sukcesu”.

 

Michał Kołtyś – co może ci zaoferować?

 

Podczas spotkań, które prowadzi Michał Kołtyś,  możesz dowiedzieć się wiele na temat sposobu działania współczesnego świata biznesu,  a także, jakimi zasadami się kieruje. Zajęcia tego typu rozwijają wiedzę z zakresu finansów i technik sprzedaży. Michał Kołtyś na spotkaniach prezentuje konkretne strategie na temat bogacenia się,  a także podpowiada, jakie są główne zasady działania lobby biznesowego.  Na wykładach każdy może dowiedzieć się,  jak zdobyć kapitał początkowy, co jest najważniejsze podczas otwierania biznesu i jak wkroczyć do gry, by nie zginąć w skomplikowanym i wymagającym świecie biznesowym XXI wieku.

 

Michał kołtyś – czy warto uczestniczyć w wykładach?

 

Michał Kołtyś to doświadczony biznesmen,  który od ponad 20 lat aktywnie działa na rynku biznesowym nie tylko w Polsce, ale także w Stanach Zjednoczonych i Azji. Ma więc ogromne doświadczenie,  którym dzieli się na spotkaniach ze studentami, a także początkującymi przedsiębiorcami. Tego rodzaju wystąpienia pomagają pokonać wszelkie lęki i ograniczenia,  które blokują sukcesy zawodowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *