Muzyczny lipiec w Krakowie! Sprawdź, kto zagra koncerty

Nadchodzące lato to radosny okres dla miłośników dobrej muzyki. W całym kraju odbywają się znakomite koncerty, na które można nabyć bilety online jeszcze przed wyjazdem na urlop. Szczególnie ciekawie prezentują się wydarzenia muzyczne Kraków 2019, zwłaszcza dwa lipcowe koncerty. Sprawdź, kto na nich zagra!

 

  1. Vogule Poland: Winda do nieba 50
  2. $uicideboy$

 

Koncerty w Krakowie zawsze przyciągają tłumy, dlatego warto zarezerwować na nie bilety online na długo przed wydarzeniem. Oto dwie propozycje wydarzeń muzycznych w Krakowie w lipcu 2019 – sprawdź, kto zagra i co czeka fanów w nadchodzące wakacje!

 

Vogule Poland: Winda do nieba 50

 

Bilety online na Vogule Poland: Winda do nieba 50 sprzedają się jak świeże bułeczki! Jubileuszowa, pięćdziesiąta impreza uświetniona piosenkami z Windy do nieba, muzycznymi nowościami i letnimi hitami to hit nadchodzących wakacji. Koncerty Kraków przygotowywane w ramach Vogule Poland to już legenda wśród miłośników dobrej muzyki. Już 13 lipca w Klubie Studio zagrają Madam i Patryk Chilewicz. Impreza jest poświęcona w całości show-biznesowi i popkulturze, a dzięki nostalgicznym powrotom do muzyki sprzed 2000 roku przyciąga coraz więcej fanów. Unikalne wydarzenie na polskiej scenie muzycznej tworzy całą społeczność, która bawi się na każdym koncercie jak najlepsza, zgrana paczka przyjaciół. Więcej o Vogule Poland dowiesz się na https://ticketclub.pl/koncerty/krakow/, gdzie kupisz również bilet online na koncert w Krakowie.

 

$uicideboy$

 

Już 18 lipca w Klubie Studio wystąpi nowoorleański duet $uicideboy$, który udowadnia, że Nowy Orlean to nie tylko jazz. Dwójka znakomitych raperów gra razem od 2014 roku. Kuzyni Ruby da Cherry i $lick $loth połączyli siły, tworząc wyjątkową mieszankę horrorcore. Złowieszcza atmosfera i okultystyczne rymy sprawiają, że sale koncertowe wypełniają się po brzegi fanami spragnionymi zupełnie nowych brzmień. Ambitni muzycy mają głowy pełne pomysłów na nowe utwory, a ich krążki i single biją rekordy popularności nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale w i Europie. Amerykański duet rzadko gra koncerty w Krakowie, dlatego z rezerwacją biletów online na wydarzenie warto się pośpieszyć! Ciekawe brzmienia, niespotykane w rozgłośniach radiowych i mainstreamowych mediach z pewnością zaskoczą każdego, kto jeszcze nie poznał muzyki nowoorleańskiego duetu $uicideboy$.

 

Jeśli wolisz inne gatunki muzyki, sprawdź, jakie koncerty Kraków odbędą się w kolejnych miesiącach, a także, jakie wydarzenia muzyczne są organizowane w innych miastach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *