Anhydrytowe podkłady podłogowe – dlaczego warto w nie zainwestować?

Podkłady anhydrytowe to rozwiązanie, na które decyduje się coraz więcej osób. Wpływ na to mają przede wszystkim doskonałe parametry wylewki – duża wytrzymałość, stabilna forma podczas wiązania i wysychania, a także wysoki współczynnik przenikania ciepła.

Płynna konsystencja, mała grubość oraz wcześniej wspomniany duży współczynnik przewodzenia ciepła przez wylewkę sprawia, że podkład anhydrytowy stanowi idealne uzupełnienie dla systemu ogrzewania podłogowego i dobrze sprawdza w połączeniu z niskotemperaturowymi pompami ciepła. Ponadto podkład anhydrytowy nagrzewa się ponad dwa razy szybciej niż cementowy, co znacząco wpływa na efektywność funkcjonowania ogrzewania podłogowego i tym samym optymalizuje rachunki za energię.

Wylewka anhydrytowa Łódź to z pewnością produkt na miarę oczekiwań XXI w., aby się o tym przekonać, należy poszukać firmy z dużym doświadczeniem, specjalizującej się w płynnych jastrychach anhydrytowych. Profesjonalny sprzęt i fachowa obsługa zapewni wysokiej jakości posadzkę na długie lata.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *